ORDU'DA BELEDİYE BAŞKANI TEDAVİ ALTINA ALINDI
Haber
21 Temmuz 2022 - Perşembe 09:45 Bu haber 3952 kez okundu
 
ORDU'DA BELEDİYE BAŞKANI TEDAVİ ALTINA ALINDI
Sağlık Haberi
ORDU'DA BELEDİYE BAŞKANI TEDAVİ ALTINA ALINDI

Geçirdiği rahatsız nedeniyle kardeşiyle birlikte Aybastı Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan’ın tedavisine daha ileri tetkikler yapılmak üzere Ordu Devlet Hastanesi’nde devam edilecek.

 

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan kronik rahatsızlığı nedeniyle çeşitli tahliller yaptırmak üzere Ordu Devlet Hastanesinde kontrol altına alındı.

 

Kardeşi Hayrullah Geçtan ile birlikte kontrol altına alınan Başkan Geçtan, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ana kardeşliği, kan kardeşliği bir yana serum kardeşliği de kıymetli kardeşim Hayrullah ile bize nasip oldu. Sağlık sorunlarımızdan dolayı dün Aybastı Devlet Hastanemizde tedavimizi olduk, hamd olsun tomografimizi çektirdik. Hekimlerimizin tomografi sonuçlarındaki önerisi ile Ultrason çektirmek için bugün de Ordu Devlet Hastanemizde tedavi olacağım. Rabbimden tüm hastalarımıza şifalar diler, bu günlerde yine yoğun bir süreç geçiren sağlık personellerimizin tümüne kolaylıklar temenni ederim.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU'DA, BELEDİYE, BAŞKANI, TEDAVİ, ALTINA, ALINDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı