ORDU’DA İYİLİK HAREKETİ HIZLA YAYILIYOR
Haber
28 Eylül 2022 - Çarşamba 21:31 Bu haber 2338 kez okundu
 
ORDU’DA İYİLİK HAREKETİ HIZLA YAYILIYOR
İlçeler Haberi
ORDU’DA İYİLİK HAREKETİ HIZLA YAYILIYOR

Ordu’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların her türlü ihtiyacını karşıladığı Sosyal Market’e yardımseverlerden bağışlar gelmeye devam ediyor.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Ordu’ya kazandırılan Sosyal Market’te ihtiyaç sahibi vatandaşlar gereksinimlerini kolaylıkla gideriyor. Ürün çeşitliliği açısından diğer marketleri aratmayan bu markette Büyükşehir Belediyesi stokları boş bırakmıyor. Büyükşehir Belediyesine bu konuda destek olmak isteyen hayırseverlerden de bağış desteği geliyor.

 

HAYIRSEVERLER VE İHTİYAÇ SAHİPLERİ BU MARKETTE BULUŞUYOR

İhtiyaç sahiplerine yardımlarını ulaştırmak isteyen hayırseverler bağışlarını Ordu Büyükşehir Belediyesinin Sosyal Market hizmeti ile gerçekleştiriyor. Giyimden kırtasiyeye, gıdadan temizlik malzemesine kadar ihtiyaçları temin eden hayırseverler bağışları markete teslim ediyor. Dezavantajlı vatandaşlar bu bağışları ister online sistemle isterlerse bizzat markete gelerek alabiliyorlar.

 

Öte yandan hayırseverler bağışlarını Ordu Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği Sosyal Market ile ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU’DA, İYİLİK, HAREKETİ, HIZLA, YAYILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı