ORDU'DA KAN DONDURAN CİNAYETİN ŞOKU YAŞANIYOR
Haber
15 Kasım 2020 - Pazar 10:41 Bu haber 8039 kez okundu
 
ORDU'DA KAN DONDURAN CİNAYETİN ŞOKU YAŞANIYOR
Ordu’da kan donduran cinayet. Korgan’da yalnız yaşayan 74 yaşındaki Makbule Sarı elleri ve ayakları domuz bağlandıktan sonra ağzı dikilen çuvala konulduğu ve ölüme terk edildiği, belirlendi. Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.
Ordu Gündemi Haberi
ORDU'DA KAN DONDURAN CİNAYETİN ŞOKU YAŞANIYOR

Ordu'da korkunç cinayetin şoku yaşanıyor. Ordu’nun Korgan ilçesine bağlı Sarıaliç Mahallesi’nde yalnız yaşayan 74 yaşındaki Makbule Sarı isimli yaşlı kadını ellerini ve ayaklarını domuz bağı ile bağlayıp çuvala koyduktan sonra çuvalın ağzını dikip ölüme terk ettikleri ortaya çıktı.

 

Makbule Sarı'dan haber alamayan yakınları durumu yetkililere haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ve polis ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrası yaşlı kadının elleri ve ayakları domuz bağı ile bağlanarak çuvala konulduğu ve çuvalın da dikilerek, ölüme terk edildiği, evinde ise hırsızlık amaçlı olduğu düşünülen eşyaların kurcalandığı fark edildi.

 

Yapılan aramalar sonrasında evi talan eden katil yada katillerin evden parayla birlikte değerli eşyaları ve televizyonu çaldıkları belirlendi. Makbule Sarı’nın cesedi üzerinde Adli Tıp Kurumu elemanlarınca detaylı otopsi yapılacak.

 

İnsanın kanını donduran vahşi cinayeti aydınlatmak için güvenlik güçleri olayı aydınlatmak için özel ekip kurdu. Katil veya katillerin yakalanması için Cumhuriyet Savcılığı tarafından geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU'DA, KAN, DONDURAN, CİNAYETİN, ŞOKU, YAŞANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı