ORDU'DA OKULLARA 165 PERSONEL ALINACAK
Haber
24 Ocak 2022 - Pazartesi 16:10 Bu haber 3342 kez okundu
 
ORDU'DA OKULLARA 165 PERSONEL ALINACAK
Ekonomi Haberi
ORDU'DA OKULLARA 165 PERSONEL ALINACAK

Ordu’da okullara 165 personel alınacak. İşKur, Ordu genelinde okullarda görevlendirilmek üzere 3 aylığına 165 temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.

 

2-4 Şubat tarihleri arasında başvuruların yapılacağı ilanın kurası 14 Şubat’ta noter huzurunda çekileceği bildirildi. Kurada hak kazananlar 1 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında çalışacaklar.

 

2022 İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Görevlisi” yazın ve ara seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde “Başvur” butonuna tıklayın ve başvurunuzu gerçekleştirin.

İlk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt bölümüne girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve akabinde kaydederek giriş yapın.

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olmak,

Sağlık problemi bulunmamak,

Takım çalışmasına yatkın,

Kişisel temizliğine önem veren,

Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun,

18 – 40 yaş aralığında.

 

İŞKUR’A NASIL KAYIT YAPTIRILIR? (2022)

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU'DA, OKULLARA, 165, PERSONEL, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı