ORDU DİŞ HASTANESİ'NİN İHALE TARİHİNİ AÇIKLADI
Haber
09 Kasım 2022 - Çarşamba 00:01 Bu haber 2785 kez okundu
 
ORDU DİŞ HASTANESİ'NİN İHALE TARİHİNİ AÇIKLADI
Sağlık Haberi
ORDU DİŞ HASTANESİ'NİN İHALE TARİHİNİ AÇIKLADI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yla görüşen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu Diş Hastanemizin ihalesi bu ayın 14’ünde yapılacağı haberi olmak üzere Ordu’ya güzel haberler verdi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldi. Görüşmede Ordu’da yapılacak sağlık yatırımlarıyla ilgili paylaşım yapan Gündoğdu, peş peşe müjdeleri sıraladı.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, TBMM de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. Görüşmeleri neticesinde yaptığı açıklamada, Ordu ve İlçeleri için haberleri peş peşe paylaştı.

 

DİŞ HASTANESİNİN İHALESİ 14 KASIM’DA YAPILACAK

Sağlık Bakanı ile TBMM de görüşen Gündoğdu, Ordu Diş Hastanesinin ihalesinin ön hazırlıklarının tamamlandığını, ihalenin ise 14 Kasım 2022 tarihinde yapılacağını açıkladı.

 

AKKUŞ’A 500 BİN TL DESTEK!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Sağlık Bakanı Sayın Koca ile görüşmesi sonrasında, Akkuş yapımı tamamlanan ve vatandaşlara hizmet veren Devlet Hastanesi’nin çevre düzenlemesi ve rekreasyon işlemleri için ise 500 bin TL destek verileceğini bildirdi.

 

KORGAN DEVLET HASTANESİNE C SINIFINA GEÇİŞ MÜJDESİ!

Milletvekili Gündoğdu açıklamalarına, Korgan Devlet Hastanesinin C sınıfına geçirileceğininin müjdesini vererek devam etti.

 

TBMM de gerçekleştirdiği görüşme sonrasında, Ordu ve ilçelerine verdiği destekler için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Verilen destek ve yatırımların ilimize, ilçelerimize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU, DİŞ, HASTANESİ'NİN, İHALE, TARİHİNİ, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı