ORDULU GENÇ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'NDAN HIZLI TREN İSTEDİ
Haber
13 Ağustos 2022 - Cumartesi 23:46 Bu haber 1459 kez okundu
 
ORDULU GENÇ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'NDAN HIZLI TREN İSTEDİ
Ordu Gündemi Haberi
ORDULU GENÇ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'NDAN HIZLI TREN İSTEDİ

İstanbul’da Marmaray’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu gören Ordulu Genç, Bakan Karaismailoğlu’ndan Ordu’ya hızlı tren istedi.

 

Orduluların, hızlı tren konusunda beklenti ve talepleri dinmiyor. En üst düzeyinden sade vatandaşına kadar, her platformda hızlı tren taleplerini dile getiren Ordululardan bir talep daha geldi.

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun geçtiğimiz günlerde Marmaray'da tek başına görüntülenmesi, sosyal medyanın gündem olmasından sonra CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk, Bakan Karaismailoğlu ile İstanbul Marmaray’da yaptığı röportaj da o anları sordu. Öztürk, Karaismailoğlu’na kendi sorularının yanı sıra Marmaray yolcularının soruların da sordu.

 

ORDU’YA HIZLI TREN İSTEDİ

Marmaray’da yolculuk yapan Ordulu bir genç ise Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu’ndan Ordu’ya hızlı tren gelmesini istedi. Bu soruya cevap veren Karaismailoğlu önce ‘sorudan memleketin neresi olduğunun belli oluyor’ diye espri yaptı. Sonrasında ise Karaismailoğlu, “Zamanla olacak inşallah. Önce Ankara’dan Samsun’a ineceğiz. Oradan da Ordu-Giresun-Trabzon diye devam edeceğiz.” cevabını verdi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDULU, GENÇ, BAKAN, KARAİSMAİLOĞLU'NDAN, HIZLI, TREN, İSTEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı