ORDULU GENÇ VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞ!
Haber
05 Mayıs 2021 - Çarşamba 12:58 Bu haber 1916 kez okundu
 
ORDULU GENÇ VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞ!
Ordulu gencin vahşice öldürüldüğü ortaya çıktı. Serdal Akar önce Ordulu Ahmet Uzun’u İstanbul’da denizi izlerken 'Yan baktın' diyerek yumruk attı. Cani genç, yere düşüp başını beton zemine çarpan Uzun'u bu kez denize attı ve ölmesini izledi.
Yaşam Haberi
ORDULU GENÇ VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞ!

Ordulu gencin denize itilmesinin ardından vahşet çıktı. 22 Nisan tarihinde İstanbul Fatih’te çalışan Ordu Çamaş Akpınar Mahallesi nüfusuna kayıtlı inşaat işçisi 38 yaşındaki Ahmet Uzun Eminönü-Kadıköy iskelesinde denizi izlerken Serdal Akar 'Yan baktın' diyerek Uzun'a yumruk attı. Cani genç, yere düşüp başını beton zemine çarpan Uzun'u bu kez denize attı ve ölmesini izledi.

 

GÖRGÜ TANIKLARI TANIDI

Bir süre denizde boğulmasını izledikten sonra da olay yerinden ayrıldı. Akar daha sonra kıyafetini değiştirerek olay yerine geri döndü. Uzun’un cesedinin denizden ekiplerce çıkarılmasını izleyen Serdal Akar’ı gören görgü tanıkları, polise ihbar etti. Gözaltına alınan Akar ifadesinde “Yaşanan olay sırasında ben orada bulunmuyordum. Ahmet Uzun’un cesedi çıkarıldığı sırada olay yerine geldim. Üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum” diye konuştu.

 

Serdal Akar’ın, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 5 ay tedavi gördüğü ortaya çıktı. Akar, sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Çetin Aydın/Hürriyet

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORDULU, GENÇ, VAHŞİCE, ÖLDÜRÜLMÜŞ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı