ORDULU İKİ ELTİ AYNI ADAMA KAÇTI!
Haber
26 Mart 2021 - Cuma 08:50 Bu haber 7233 kez okundu
 
ORDULU İKİ ELTİ AYNI ADAMA KAÇTI!
Televizyon ekranlarında yine Ordulu rezaleti. Esra Erol'un programında isimleri Hamide Duran olan Ordulu iki elti, eşlerini bırakıp Muammer Ay isimli bir adama kaçtıkları iddia edilen akıllara durgunluk olay Türkiye gündemine oturdu.
Yaşam Haberi
ORDULU İKİ ELTİ AYNI ADAMA KAÇTI!

Daha önce birçok Ordulu’nun içinde bulunduğu akıl almaz olayların işlendiği Esra Erol’da bu sefer tam bir rezalet işleniyor. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programında Ordulu iki eltinin aynı adama kaçtığı rezillik araştırılmaya başlandı. Ordu Fatsalı 2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman'ın 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıktı.

 

İKİ ELTİ AYNI ADAMA KAÇTI

Eşinin başka bir adama kaçtığını söyleyen Duman, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Eşimin telefonunda Muammer Ay'ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte 'pazara gidiyoruz' diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi.

 

Eşim ve yengem daha önce yanında çalıştıkları yufkacı Muammer Ay'a kaçtılar. Kardeşim Ercan ile birlikte polise başvurduk. Antalya'ya gittiklerini duydum. Ortaya çıkmalarını istiyorum. İki aile perişan oldu." Eşinin zorla gittiğini öğrenirse barışma şansı verebileceğini söyleyen Mehmet Duman, "Eğer eşim kendi isteğiyle kaçtıysa soyadımı taşımasın artık" dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDULU, İKİ, ELTİ, AYNI, ADAMA, KAÇTI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı