ORDULU MİLLİ FUTBOLCU KADRO DIŞI
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 07:47 Bu haber 4092 kez okundu
 
ORDULU MİLLİ FUTBOLCU KADRO DIŞI
Süper Lig ekibi Fatih Karagümrük, gönlünün Galatasaray’ın şampiyonluğundan yana olduğu şeklinde açıklama ve paylaşım yapan Ordulu milli futbolcu Emre Çolak'ın kadro dışı bırakıldığını açıkladı.
Spor Haberi
ORDULU MİLLİ FUTBOLCU KADRO DIŞI

Fatih Karagümrük'te Ordu Mesudiyeli milli futbolcu Emre Çolak Galatasaray paylaşımı sonrası kadro dışı bırakıldı!

 

Fatih Karagümrük, dün verdiği röportajda şampiyonluk için gönlünün Galatasaray'dan yana olduğunu söyleyen ve akşam saatlerinde de “İçimiz bir dışımız bir, Mayıslar bizimdir” notuyla 4 yıldızlı paylaşım yapan ve ardından gelen tepkiler üzerine silen Emre Çolak'ın geçici olarak kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

 

Fatih Karagümrük'ten yapılan açıklama şu şekilde:

Futbolcumuz Emre Çolak'ın bir röportaj sırasında yaptığı açıklamalar kulübümüzce dikkatle incelenmiş ve her ne kadar anılan futbolcumuzun açıklamalarının kötü niyet içermediği ve kamuoyunda yankı uyandırdığı şekilde futbolcumuzun olası bir görevlendirme halinde gönül verdiğini belirttiği kulüp lehine herhangi bir girişimde bulunmayacağı kanısına varılmış olmakla birlikte, bahsi geçen açıklamaların köklü bir tarihe sahip kulübümüzün değerleri ve ilkeleri ile bağdaşmadığı da izahtan varestedir. Bu sebeple anılan futbolcumuzun konu hakkında savunması talep edilmiş ve kulüp içi disiplin sürecinin sonlanmasına kadar geçici olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDULU, MİLLİ, FUTBOLCU, KADRO, DIŞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı