ORDUMKART ÖĞRENCİLERİN AYAĞINA GİDİYOR
Haber
23 Eylül 2022 - Cuma 15:02 Bu haber 1423 kez okundu
 
ORDUMKART ÖĞRENCİLERİN AYAĞINA GİDİYOR
Eğitim Haberi
ORDUMKART ÖĞRENCİLERİN AYAĞINA GİDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Ordu Üniversitesine kayıt yaptıran öğrencilerin ulaşımda güçlük çekmemesi ve vize işlemlerinde yoğunluğu azaltmak amacıyla Ordu Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Morfoloji binasında ‘Yeni Kart Başvurusu ve Vize Yenileme Bürosu’ açıyor.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 3 yıldır kurulan ORDUMKART başvuru ve vize yenileme büroları ODÜ kampüsünde 26 Eylül tarihinde hizmet vermeye başlayacak.

 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE HER YIL KOLAYKLIK SAĞLANIYOR

2022-2023 eğitim-öğretim dönemi için Ordu’yu tercih eden üniversite öğrencileri için her yıl çalışma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin toplu taşımada kullandıkları ORDUMKART’lara kolayca ulaşması ve yaşanabilecek yoğunluğu en aza indirmek için geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ODÜ kampüsüne kuracak. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran ve vizesi biten öğrenciler bu stantlarda kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilecekler.

 

BAŞVURULAR 26 EYLÜL TARİHİNDE BAŞLIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından 26 Eylül Pazartesi günü ODÜ Merkez Kampüsü Morfoloji binasında kurulacak olan 2 adet stantta öğrenciler başvurularını kolaylıkla yapabilecekler. Başvuru esnasında öğrencilerden 1 adet vesikalık fotoğraf, öğrenci durum belgesi ve bir defaya mahsus 23 TL kart ücreti alınacak.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDUMKART, ÖĞRENCİLERİN, AYAĞINA, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı