ORDUSPOR'DAN AÇIKLAMA: ÇÖPLER TOPLANMIYOR
Haber
29 Aralık 2020 - Salı 22:12 Bu haber 4684 kez okundu
 
ORDUSPOR'DAN AÇIKLAMA: ÇÖPLER TOPLANMIYOR
Orduspor Kulübü, kulüp tesisleri çevresindeki çöp konteyner sayısının Altınordu Belediyesi tarafından azaltıldığını ve çöplerin toplanmadığını iddia ederek, bu tutumun personelin sağlığını tehdit ettiğini savundu.
Spor Haberi
ORDUSPOR'DAN AÇIKLAMA: ÇÖPLER TOPLANMIYOR

Orduspor Kulübü’nden Altınordu Belediyesi’ne tepki. Kulüp tesisleri çevresindeki çöplerin Altınordu Belediyesi tarafından toplanmadığını ve bu durumun personellerin sağlığını riske attığını iddia eden Orduspor Kulübü resmi twitter hesabından yazılı bir açıklama yaptı. İşte o açıklama;

 

Altınordu Belediyesinin tesislerimizin çevresinde yer alan çöp konteynırlarının sayısını azaltması Ve çöpleri toplamaması sonucu oluşan kirli görüntü kulüp personellerimizin sağlığını riske atmaktadır.

 

Salgın hastalıkla mücadele ettiğimiz bu zorlu süreç içerisinde Altınordu Belediyesinin kulüp personellerimizin sağlığını hiçe sayan bu eylem gerçekleştirme sebeplerini merak ediyoruz.

 

Ayrıca geçmişte kulübümüze karşı yapılan ayrımcı tavırların unutulmadığını ve kulübümüzün karşılaşacağı bu ayrımcı eylemlerin unutulmayacağının bilinmesini isteriz.

 

Kulüp personellerimizin sağlığını hiçe sayan Altınordu Belediyesinin kınıyor, gerekli hijyen şartlarının sağlanabilmesi için sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyoruz

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORDUSPOR'DAN, AÇIKLAMA:, ÇÖPLER, TOPLANMIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı