OSMAN NURİ KABAKTEPE BAŞKAN OLDU
Haber
24 Şubat 2021 - Çarşamba 16:07 Bu haber 6066 kez okundu
 
OSMAN NURİ KABAKTEPE BAŞKAN OLDU
AK Parti İstanbul İl Başkanlığına Ordu Fatsalı Osman Nuri Kabaktepe seçildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı kongrede Kabaktepe, “Tarihiyle, inancıyla, insanıyla ve ruhuyla bizim olan İstanbul'u yeniden kazanacağız" dedi.
Siyaset Haberi
OSMAN NURİ KABAKTEPE BAŞKAN OLDU

AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleşti. Seçime tek listeyle giren Ordu Fatsalı Osman Nuri Kabaktepe, yapılan seçimin ardından AK Parti İstanbul İl Başkanı seçildi.

 

AK Parti İstanbul İl Başkan adayı Osman Nuri Kabaktepe kongrede yaptığı konuşmasında, “İstanbul'da bir seferberlik ruhuyla çalışacağız, İstanbul kadar kuşatıcı, çoğulcu, renkli, kapsayıcı, sevgi dolu, gönlü geniş olacağız. İstanbul teşkilatı olarak tarihin huzurunda söz veriyoruz; tarihiyle, inancıyla, insanıyla ve ruhuyla bizim olan İstanbul'u yeniden kazanacağız" dedi. 

 

“KABAKTEPE 2023 HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osman Nuri Kabaktepe'nin ardından yaptığı konuşmada, "Kurulduğu günden bugüne AK Parti'de bir değişim rüzgarı eser. Değişim dediğimiz hayatın gerçeğidir. Bazen de herhangi sebep aranmaksızın gelir kendini dayatır. Mesela bugün burada İstanbul'un her sokağını, her hanesini muhabbetle kucaklayacağına inandığımız bir dava arkadaşımıza il başkanlığı görevini tevdi edeceğiz. 1994 ruhuyla 2023 hedeflerimizi gerçekleştirecek bir arkadaşımızı, Osman Nuri Kabaktepe kardeşimizi İstanbul'a il başkanı yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

 

FATSA BELEDİYE BAŞKANI KİBAR’DA KATILDI

İstanbul İl Başkanı seçilen Osman Nuri Kabaktepe’yi kongrede Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel yalnız bırakmadı.

 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Partimizin İstanbul 7. Olağan İl Kongresine katılım sağladık. Kongre sonucunda Partimizin İstanbul İl Başkanlığı görevini devralan Hemşehrimiz Osman Nuri Kabaktepe ve Yönetim Kurulunun kıymetli üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: OSMAN, NURİ, KABAKTEPE, BAŞKAN, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı