ORDULU İSİM GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Haber
09 Kasım 2020 - Pazartesi 10:40 Bu haber 2447 kez okundu
 
ORDULU İSİM GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı Antalya Kemer’de yapıldı. Toplantıda TFSKD Ordu Şube Başkanı Metin Kul, oy birliğiyle genel başkan yardımcılığına seçildi.
Spor Haberi
ORDULU İSİM GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

TFSKD’dan Ordu’ya iyi haber! Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı Yönetim Kurulu’nun zorunlu icra faaliyetlerini yerine getirmek üzere pandemi kurallarına uyularak Antalya Kemer’de toplanıldı.

 

2 gün süren toplantıya TFSKD Ordu Şube Başkanı Metin Kul da katıldı. Toplantıda gündemde olan konular görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda ayrıca Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkan Yardımcılığına seçildi.

 

Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Saha Komiserleri Derneği Başkanı Metin Kul, toplantı ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, en önemli sorunlarının olan profesyonel maçlarda saha komiserlerine görev verilmemesi olduğunu belirterek, genel merkez yönetimi olarak bunun takipçisi olacaklarını ifade etti.

 

Kul, şunları kaydetti; “Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı Yönetim Kurulu toplantımızı 30-31 Ekim tarihleri arasında Antalya Kemer’de gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu toplantımızda özellikle derneğimize üye olan arkadaşlarımızın problemlerini ele alarak değerlendirdik. Bunun yanında gündemimizde yer alan konular üzerinde fikir alış verişinde bulunuldu. Toplantımızda bazı kararlar üzerinde görüşülerek alındı. Yapılan toplantının dernek üyelerimiz için hayırlara vesile olacağını düşünüyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORDULU, İSİM, GENEL, BAŞKAN, YARDIMCISI, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı