ŞANLITÜRK: BİRLİĞİMİZİ PARÇALAMA PEŞİNDELER
Haber
02 Şubat 2021 - Salı 13:39 Bu haber 26603 kez okundu
 
ŞANLITÜRK: BİRLİĞİMİZİ PARÇALAMA PEŞİNDELER
Cumhur İttifakı olarak Ordulu’luk bilinciyle bütün olmak hedefinde olduklarını söyleyen MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, “Arap ülkesine demokrasi getiremeyenler şimdi demokrasi havarisi olup birliğimizi bütünlüğümüzü parçalama peşindeler.” dedi.
Siyaset Haberi
ŞANLITÜRK: BİRLİĞİMİZİ PARÇALAMA PEŞİNDELER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu il Başkanı Naci Şanlıtürk, son günlerde gelişen süreçle ilgili önemli mesajlar verdi. Başkan Şanlıtürk, Türk milletini hiçbir ayrım yapmadan bir ve bütünlük içinde tutmak zorunda olduklarını söyledi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu il Başkanlığı olarak öncelikli hedeflerini anlatan Şanlıtürk, “Cumhur İttifakı anlamında Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti’nin il Teşkilatıyla, milletvekilleriyle, belediye başkanlarıyla birliği bütünlüğü sağlamak ve Ordulu’luk bilinci içerisinde İktidarıyla Muhalefetiyle bir bütün olmaktır. Türk milliyetçileri olarak bizler milletimizin her Ferdini Alevi-Sünni, Kürt- Türk ayrımı yapmadan bir arada bütünlük içerisinde tutmak zorundayız. Dışarıdan gelebilecek her türlü saldırılara ancak bu şekilde göğüs gerebiliriz.” dedi.

 

“BİRLİĞİMİZİ PARÇALAMA PEŞİNDELER”

Demokrasi getireceğiz diyenlerin Ortadoğu’yu getirdikleri noktanın ortada olduğunu söyleyen Başkan Şanlıtürk, “2010 yılında Tunus’ta başlayan Arap baharında hiçbir Arap ülkesine demokrasi getiremeyenler şimdi demokrasi havarisi olup birliğimizi bütünlüğümüzü parçalama peşindeler. Türk milletinin her Ferdi bu girişimlere karşı uyanık olmak ve birbirine sahip çıkmak zorundadır.”

 

Toplumun her kesimine ulaşacaklarını söyleyen Başkan Şanlıtürk, “Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanlığı olarak bizlerde milletimizin her Ferdine sahip çıkacağız bir olacağız, beraber olacağız iri olacağız diri olacağız. Bu manada çalışmalarımız Pandemiye rağmen sahada bütün hızıyla sürmektedir. Toplumumuzun her kesiminden insanlarımızı ziyaret edeceğiz, dertlerine ortak olacağız sorunlarının çözümünde yardımcı olacağız. Allah birliğimizi dirliğimizi daim etsin. Türk milletini korusun ve Yücelsin. Ne mutlu Türküm diyene.” Özel Haber/ Ali Yazan

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ŞANLITÜRK:, BİRLİĞİMİZİ, PARÇALAMA, PEŞİNDELER,
Yorumlar
Haber Yazılımı