ŞANLITÜRK: ÜRETİCİLERİMİZİN GÖNLÜNDEN GEÇEN FİYAT
Haber
01 Ağustos 2022 - Pazartesi 14:47 Bu haber 2203 kez okundu
 
ŞANLITÜRK: ÜRETİCİLERİMİZİN GÖNLÜNDEN GEÇEN FİYAT
Siyaset Haberi
ŞANLITÜRK: ÜRETİCİLERİMİZİN GÖNLÜNDEN GEÇEN FİYAT

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 54 liralık fındık fiyatını değerlendiren MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu fiyat fındık üreticilerimizin gönlünden geçen fiyattır.” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, bir dizi açılış ve fındık fiyatını açıklamak üzere Ordu’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği mitingde de yalnız bırakmadı.

 

Havaalanından Cumhuriyet Meydanına kadar protokole eşlik eden Başkan Şanlıtürk, 19 ilçe başkanları ve teşkilatını da meydana taşıdı. Başkan Şanlıtürk’ün Cumhur İttifakı içerisinde göreve geldiği günden bugüne kadar gösterdiği birlik ve beraberlik örneği de partililer ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı fındık fiyatını da maliyetlere göre makul bulan Başkan Şanlıtürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ordu da fındık mitingi yapıldı. Fındık fiyatı 54 TL olarak Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklandı, hayırlı olsun. İlçe başkanlarımıza ilçe teşkilatlarımıza kadın kolları başkanı ve yöneticilerimize il yönetim kurulu üyelerimize belediye meclis üyelerimize Türkiye kamu Sen’e bağlı şube başkanlarımıza tüm dava arkadaşlarımıza ve hem şehirlerimize cumhur ittifakına vermiş oldukları destek için teşekkür ediyorum.”

 

Açıklanan fındık fiyatını değerlendiren Şanlıtürk, “Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu fiyat fındık üreticilerimizin gönlünden geçen fiyattır. Bu saatten sonra fındık üzerinden ve fiyat üzerinden siyaset üretmeye çalışanlara itibar edilmemesini temenni ediyorum. Hiç kimse hemşehrilerimiz arasında fitne çıkarmaya yeltenmesin. Eski yeni hiç fark etmez, geçmişte kalan bilinen sıfatlarını kullanarak, fındık üreticisinin temsilcisiymiş gibi afaki fiyat açıklayanları da bu millet bir kenara not etmiştir. Asla fitneye düşmeyeceğiz, yeisse kapılmayacağız. Çalışarak, üreterek bu milleti, bu devleti, milletler arasında hak ettiği daha yüksek bir mertebeye ulaştıracağız.”

 

Cumhur İttifakı içerisinde fitne çıkarmaya çalışanlara da asla müsaade etmeyeceklerini söyleyen Şanlıtürk, “Biriz beraberiz, etle tırnak gibiyiz. Sayın genel başkanımız Doktor Devlet Bahçeli’nin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; bu ittifak pazara değil mezara kadar sürecektir. Biz de bu manada görevimizi ifa ediyoruz. Görevimizin gereğini ortaya koyuyoruz. Tekrar fındık fiyatımız hayırlı uğurlu olsun. Tüm fındık üreticilerimize bol bereketli bir fındık sezonu diliyorum. Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı olarak bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm hemşehrilerimizle iç içe olmaya, bir beraber olmaya devam edeceğiz. Allah bu milletin birliğini beraberliğini bozmasın.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ŞANLITÜRK:, ÜRETİCİLERİMİZİN, GÖNLÜNDEN, GEÇEN, FİYAT,
Yorumlar
Haber Yazılımı