SAYACABAŞI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Haber
01 Mayıs 2021 - Cumartesi 09:46 Bu haber 399 kez okundu
 
SAYACABAŞI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Ordu’nun en önemli turizm cazibe merkezlerinden olan Ulubey Sayacabaşı Mesire alanında çalışma başladı. Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, “Sayacabaşı A Tipi Mesire Alanını yeniden hayat geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.
Ordu Gündemi Haberi
SAYACABAŞI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Ordu’da turizm denince akla ilk gelen yerlerin başında hiç kuşkusuz en az Çambaşı kadar Ulubey Sayacabaşı geliyor. Ordu merkeze olan yakınlığı nedeniyle insanların yoğun ilgi gösterdiği Sayacabaşı Mesire Alanı, yıllardır beklediği yatırımları alamadı.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulubey Belediyesi’ne devredilen Sayacabaşı’nda çalışmaların başladığını söyleyen Belediye Başkanı İsa Türkcan, 1Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulubey Belediyemize devredilen Sayacabaşı A Tipi Mesire Alanını yeniden hayat geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sosyal Tesisleri, Piknik Alanları, Çocuk Oyun Grupları ve Bungalov Evleriyle hemşehrilerimiz ve ilçemize gelecek misafirlerimiz için doğayla başbaşa, keyifli vakitler geçirebilecekleri güzel bir sosyal yaşam alanı hazırlıyoruz.”

 

Sayacabaşı’nın Ulubey turizmine büyük katkısının olacağını söyleyen Türkcan, “İlçemizde turizme ciddi katkılar sunacak Sayacabaşı Mesire Alanı ve Sosyal Tesislerin belediyemize devri konusunda desteklerini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: SAYACABAŞI'NDA, ÇALIŞMALAR, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı