ŞÜKRÜ BODUR BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR MU?
Haber
26 Mayıs 2022 - Perşembe 23:50 Bu haber 2832 kez okundu
 
ŞÜKRÜ BODUR BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR MU?
Spor Haberi
ŞÜKRÜ BODUR BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR MU?

TFF 3. Lig’de İskenderunspor’a play-off’ta elenerek 2. Lig hedefine ulaşamayan 52 Orduspor Başkanı Şükrü Bodur, “Bu takım bana babamdan miras kalmadı.” diyerek, görevi bırakabileceği sinyalini verdi.

 

52 Orduspor Kulübü'yle Ordu futbolunu tekrar eski günlerine döndürmek adına ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdiklerini ifade eden 52 Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, “Bu takım bana babamdan miras kalmadı. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla Ordu futboluna renk katmaya çalışan bir takım adına inanılmaz mücadelemizde yalnız kaldığımızı gördüm.”

 

Maddi destek beklentisi içinde olmadığını söyleyen Başkan Bodur, “Biz Ordu halkından sadece manevi destek istedik. Son oynadığımız İskenderun maçı öncesi şehrin belediye başkanı diğer takımın play-off maçına gidiyor, ertesi günkü bizim maçımıza işi olduğu için gelmiyor. Bir şehrin valisi tek bir maçımıza gelmemişken, play-off’a çıkmamıza rağmen başarı dahi dilemiyorsa biz nasıl başarılı olacağız?” dedi.

 

Haziran ortasına kadar başkanlık konusunu gözden geçireceğini ifade eden Bodur, bu şartlar doğrultusunda göreve devam edip etmeyeceği konusunu tekrar gözden geçireceğini söyledi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ŞÜKRÜ, BODUR, BAŞKANLIĞI, BIRAKIYOR, MU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı