TELEFERİK YENİDEN AÇILDI
Haber
01 Nisan 2021 - Perşembe 08:39 Bu haber 2289 kez okundu
 
TELEFERİK YENİDEN AÇILDI
Pandemi dolayısıyla halk sağlığının korunması için kullanımına ara verilen teleferik hattı yeniden hizmet vermeye başladı. Teleferiği kullanmak isteyenler, 09.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmetten yararlanabilecekler.
Ordu Gündemi Haberi
TELEFERİK YENİDEN AÇILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen Altınordu ile Boztepe arasındaki ulaşımı sağlayan ve pandemi dolayısıyla halk sağlığının korunması için kullanımına ara verilen teleferik hattı yeniden hizmet vermeye başladı.

 

PANDEMİ TEDBİRLERİ ÜST DÜZEYDE OLACAK

Pandemi kurallarına uyularak açılan teleferik hattı, Büyükşehir Belediyesi personelleri tarafından belirli aralıklarla dezenfekte edilirken, 8 kişilik olan kabinlerin kapasitesi ise yarıya düşürüldü. Aynı zamanda görevli ekipler, teleferiği kullanacak vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen kuralları uyarılarını yaparak pandemi kurallarını üst düzeyde tutmayı sağlayacak.

 

GECEN YILKİ FİYATLAR UYGULACAK

Gecen yılki fiyatların uygulanacağı teleferik hattında gidiş-dönüş 15 TL, tam tek yön 8 TL, öğrenci gidiş-dönüş 10 TL, öğrenci tek yön 6 TL, engelli gidiş-dönüş 10 TL, engelli tek yön 6 TL olurken şehit yakınları ve gazilere ise ücretsiz hizmet verilecek.

 

09.00 İLE 20.00 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK

Teleferik hizmetini kullanmak isteyen vatandaşlar 09.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmetten yararlanabilecekler.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: TELEFERİK, YENİDEN, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı