TOMAKİN: FINDIĞIN GERÇEK SAHİBİ CUMHURBAŞKANIMIZ
Haber
31 Temmuz 2022 - Pazar 22:50 Bu haber 1888 kez okundu
 
TOMAKİN: FINDIĞIN GERÇEK SAHİBİ CUMHURBAŞKANIMIZ
Siyaset Haberi
TOMAKİN: FINDIĞIN GERÇEK SAHİBİ CUMHURBAŞKANIMIZ

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, “Fındığın kilogram fiyatını 54 TL olarak açıklayan Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyor, açıklanan fiyatın tüm üreticilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu ziyareti hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Ordu’nun Erdoğan’ın yanında olduğunu söyleyen Tomakin, “55 bin kişilik dev bir Ordu'yla, Cumhurbaşkanımız, Dünya Liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan'la Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geldik. Yılın en yüksek sıcağına rağmen meydanlardan dolup taşan, tüm dünyaya Ordu'muzdan "Recep Tayyip Erdoğan'ın Yanındayız" mesajı veren tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim birliğimizi daim eylesin.”

 

Ordu’da açılışı yapılan yatırımlarla ilgili de konuşan Tomakin, “Bugün Ordu’da toplam 735 dersliğe sahip 60 yeni okulun, 20 bin kişi kapasiteli Ordu Stadı’nın, 2 bine yakın istihdam oluşturan 11 fabrikanın resmi açılışını, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirdik. Ordu, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonuyla gelişmeye, kalkınmaya devam ediyor. Kendisine ilimize destekleri için şükranlarımı sunuyor, yatırımların ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

 

“FINDIĞIN GERÇEK SAHİBİ ERDOĞAN”

Erdoğan tarafından açıklanan fındık fiyatının tüm üreticilere hayırlı olmasını dileyen Tomakin, “Fındığın gerçek sahibi, fındığa ve üreticiye en çok sahip çıkan liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir kez daha üreticinin yanında olduğunu gösterdi. Alan destekli fındığın kilogram fiyatını 54 TL olarak açıklayan Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyor, açıklanan fiyatın tüm üreticilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: TOMAKİN:, FINDIĞIN, GERÇEK, SAHİBİ, CUMHURBAŞKANIMIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı