ULUBEY'DE 200 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 20:54 Bu haber 2075 kez okundu
 
ULUBEY'DE 200 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK
Ulubey’de faaliyete geçen tekstil fabrikasını ziyaret eden Belediye Başkanı İsa Turkcan, “Ulubey'de 200 kişilik yeni bir istihdam imkanı sağlayacak ve birçok ailemizin geçimlerini sağladığı önemli bir işyeri haline gelecek.” dedi.
Ekonomi Haberi
ULUBEY'DE 200 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Ulubey’de istihdam sağlayacak. Ordu’nun Ulubey ilçesinde yakın zamanda faaliyete geçen tekstil fabrikasını ziyaret eden Belediye Başkanı İsa Türkcan, İlçede istihdama yönelik yürüttükleri çalışmaların sonuç vermeye devam ettiğini söyledi.

 

Kurulacak fabrikanın ilçe ekonomisine önemli katkısının olacağını söyleyen Başkan Türkcan, “Kuruluş aşmamasından bu yana desteklediğimiz Efe Tekstil Fabrikasını ziyaret edip, çalışmalar hakkında bilgiler aldık. İlçemizde istihdama ve ilçemizin ekonomisine büyük bir katkı sunan Tekstil Fabrikamız kapasitesini artırmak için yaptığı yatırımla Ulubey'de 200 kişilik yeni bir istihdam imkanı sağlayacak ve birçok ailemizin geçimlerini sağladığı önemli bir işyeri haline gelecek.”

 

Emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Türkcan, “Firma sahipleri Erkan Çıtak ve Gökhan Çıtak'a ilçemiz adına teşekkür ediyorum. İlçemiz ekonomisinin gelişimi için, istihdam ve üretimin artırılması için desteklerimize ve çalışmalarımıza kararlılıkla devam ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ULUBEY'DE, 200, KİŞİYE, İSTİHDAM, SAĞLAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı