ULUBEY'İN CAZİBESİNE ARTIRACAK PROJEDE İMZALAR ATIDI
Haber
17 Nisan 2021 - Cumartesi 07:28 Bu haber 851 kez okundu
 
ULUBEY'İN CAZİBESİNE ARTIRACAK PROJEDE İMZALAR ATIDI
Ulubey'in kurucusu Uluğ Bey'in isminin verildiği "Uluğ Bey Seyir Terası" projesi için imzalar atıldı. Başkan İsa Türkcan, “İlçemizin cazibesini artıracak, turizmi canlandıracak, hemşehrilerimizin nefes alacağı "Uluğ Bey Seyir Terası" projemize başlıyoruz.” dedi.
Ordu Gündemi Haberi
ULUBEY'İN CAZİBESİNE ARTIRACAK PROJEDE İMZALAR ATIDI

Ordu’nun Ulubey ilçesinin cazibesini artıracak, turizmi canlandıracak, ilçe sakinleri ve turistlerin nefes alacağı doğayla iç içe bir mesire alanı kazandıracak "Uluğ Bey Seyir Terası" projesine Ulubey'in kurucusu Uluğ Bey'in ismi verildi. Daha önce ihalesi yapılan projenin yüklenici firma ile sözleşmesi imzalandı.

 

İlçenin kurucusu Uluğ Bey'in ismini verdiklerini söyleyen Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, “İlçemizin cazibesini artıracak, turizmi canlandıracak, hemşehrilerimizin nefes alacağı doğayla iç içe bir mesire alanı kazandırmak için "Uluğ Bey Seyir Terası" projemize başlıyoruz. İlçemizin kurucusu Uluğ Bey'in ismini bu projemizde yaşatacağız. Daha önce ihalesini yaptığımız projemizin yüklenici firma ile sözleşmesini imzaladık.”

 

Projenin detaylarını anlatan Türkcan, “Uluğ Bey B Tipi Mesire Alanı ve Seyir Terası Projemizde 35 metre cam teras, restoran, yürüyüş yolları, kamelya ve oturma grupları, piknik alanları, çocuk oyun parkları gibi birçok detayın yanı sıra 85 dönümlük alanı mesire alanı olarak hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin hizmetine sunacağız. Uluğ Bey Seyir Terası projemiz tamamlandığında yerli ve yabancı turistleri ilçemizde ağırlayacağız. İlçemizin doğal güzelliklerini ve turizm potansiyelini bu proje ile taçlandırmayı hedefliyoruz. Milletimize sözümüz olan Uluğ Bey Seyir Terası'mızın ilçemize, şehrimize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ULUBEY'İN, CAZİBESİNE, ARTIRACAK, PROJEDE, İMZALAR, ATIDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı