VALİ SONEL COVİD-19 DENETİMİNDE
Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 12:34 Bu haber 3556 kez okundu
 
VALİ SONEL COVİD-19 DENETİMİNDE
Vali Tuncay Sonel, Covid-19 tedbirleri denetiminde bulundu. Altınordu’da denetimlerde bulunan Vali Tuncay Sonel, “Hep birlikte rehavete kapılmadan Covid-19 tehlikesinden kurtulacak, başarıya ulaşacağız” dedi.
Ordu Gündemi Haberi
VALİ SONEL COVİD-19 DENETİMİNDE

Vali Tuncay Sonel, “Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanan Covid-19 tedbirleri denetimlerine katıldı. İl merkezinde Vali Tuncay Sonel’in, ilçelerde ise Kaymakamların başkanlığında, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının personellerinden oluşturulan ekiplerce, genel denetimler yapıldı.

 

Vali Sonel, bu kapsamda Altınordu İlçesi İsmetpaşa, Zübeydehanım ve İbni Sina caddelerinde gerçekleştirilen denetime katılarak, esnafları ve vatandaşları tedbirlere uymaları konusunda uyardı.

 

Covid-19 Pandemisine karşı hem vatandaşları korumak, hem de salgının yayılmasını önlemek amacıyla alınan kararların sahadaki uygulanmasını yerinde denetleyen Vali Tuncay Sonel, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesinin özellikle altını çizdi ve “Hep birlikte rehavete kapılmadan Covid-19 tehlikesinden kurtulacak, başarıya ulaşacağız” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: VALİ, SONEL, COVİD-19, DENETİMİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı