AYSEL YILMAZ'IN ÖLÜMÜNDE ŞOK GELİŞME!
Haber
23 Ocak 2022 - Pazar 13:44 Bu haber 1960 kez okundu
 
AYSEL YILMAZ'IN ÖLÜMÜNDE ŞOK GELİŞME!
Yaşam Haberi
AYSEL YILMAZ'IN ÖLÜMÜNDE ŞOK GELİŞME!

Aybastı’da eşi tarafından öldürüldüğü iddia edilen Aysel Yılmaz cinayetin de şok gelişme yaşandı. Cinayet zanlısı olarak tutuklanan Aysel Yılmaz’ın eşi Metin Yılmaz nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

 

Ordu’nun Aybastı ilçesinde 21 Ocak Cuma gecesi evinde silahla vurularak yaralanan ve hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden 36 yaşındaki Aysel Yılmaz’ın ölümünde yeni gelişme yaşandı.

 

Olay esnasında eşinin vurulduğunu ve sağlık ekibinin gelmesini talep eden koca 53 yaşındaki Metin Yılmaz tutuklanmıştı. Metin Yılmaz, çıkarıldığı nöbetçi mahkemede eşi Aysel Yılmaz’ı kendisinin öldürmediğini ve olayın olduğu esnada uyuduğunu söyledi. Silah sesi ile birlikte uyandığını ve eşini kanlar içinde yerde yatarken gördüğünü söyleyen Metin Yılmaz, eşinin vurulması ile ilgili her hangi bir dahlinin olmadığını tam aksine eşini kurtarmak için sağlık ekibini kendinin aradığını söyledi.

 

Nöbetçi mahkeme tarafından yapılan incelemeler sonucu Metin Yılmaz delil yetersizliğinden denetimli serbestlik şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi. Aysel Yılmaz’ın ölümü ile ilgili otopsi raporunun beklendiği bildirildi. Aybastı Haber

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYSEL, YILMAZ'IN, ÖLÜMÜNDE, ŞOK, GELİŞME!,
Yorumlar
Haber Yazılımı