VALİ SONEL ELİM KAZADA YARALANANLARI ZİYARET ETTİ
Haber
25 Haziran 2022 - Cumartesi 22:43 Bu haber 1746 kez okundu
 
VALİ SONEL ELİM KAZADA YARALANANLARI ZİYARET ETTİ
Ordu Gündemi Haberi
VALİ SONEL ELİM KAZADA YARALANANLARI ZİYARET ETTİ

Ordu Gölköy'de meydana gelen ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sıddık Korkmaz'ın vefat ettiği elim kazada yaralananları Ordu Valisi Tuncay Sonel, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ile birlikte hastanede ziyaret etti.

 

Ordu, bugün şok bir kazayla karşılaştı. Ordu Üniversitesi’nde 27’nci İlahiyat ve İslami İlimler Fakülteleri Dekanlar Konseyi Toplantısı kapsamında İlahiyat Fakültesi Dekanları Ordu’ya geldi. seminerin ardından Ulugöl gezisine katılan Dekanlarını taşıyan otobüsün yaptığı trafik kazasında İzmir Katip Çelebi üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sıddık Korkmaz hayatını kaybetti

 

Vali Tuncay Sonel, beraberinde AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ile birlikte trafik kazasında yaralan ve Ordu Devlet Hastanesi ile Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıları ziyaret ederek, durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı.

 

Yaralılara geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Tuncay Sonel yaptığı açıklamada, Ordu Üniversitemize programa gelen ülkemizin değişik yörelerinden ilahiyat fakültesi dekanlarımızın bugün Gölköy-Ulugöl gezisinde aracın tek taraflı kaza geçirmesiyle üzücü haberi aldık. Maalesef bir hocamız hayatını kaybetti.19 hocamız yaralandılar. Rahmet, sabır, şifa  ve dua ile."

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: VALİ, SONEL, ELİM, KAZADA, YARALANANLARI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı